firma z dusząMamy do rozlosowania książki „Firma z duszą. Jak zbudować miejsce pracy w zgodzie z wiarą i zasadami„. Dowiedz się jak nie wiele trzeba zrobić aby wziąć udział w losowaniu.

Wystarczy posiadać wizytówkę swojej FIRMY w serwisie SIEDLCE.eu aby wziąć udział w losowaniu. /Polubienie naszego profilu na Facebooku mile widziane./

Chcąc wziąć udział w losowaniu,
należy przesłać na adres konkurs@siedlce.eu link do swojej wizytówki w naszym serwisie Siedlce.eu

Losowanie nagród 1 edycji odbędzie się 26 VII 2015r.

Fundatorem nagród jest serwis Siedlce.eu.
Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą email.

Nagroda zostanie wysłana pocztą (lub przekazana osobiście).

Kilka informacji o książce:

Jak zbudować miejsce pracy w zgodzie z wiarą i zasadami? jak zadbać o to, aby praca, którą wykonujemy, była spójna z naszym poglądem na świat oraz systemem wartości, jaki przyjmujemy? Autor, właściciel potężnej firmy rodzinnej, zatrudniającej ponad 5 tys. pracowników na całym świecie, dzieli się swoim doświadczeniem, jak w pracy osiągnąć sukces w wymiarze finansowym, społecznym i duchowym.

„Większość osób, które znam, chce zmieniać świat – pisze autor we wstępie. – Chcą odnaleźć radość, sens, spełnienie i satysfakcję z pracy. Sposobem, który sprawdził się w moim przypadku, okazało się pragnienie poczucia sukcesu dzięki byciu najlepszym w tym, co robię. Sukces w biznesie oznacza dla mnie wysokodochodową działalność oraz rozwijanie jej, na ile to tylko możliwe.

Jednocześnie jestem przekonany, że sukces oznacza dla mnie także bezkompromisowe łączenie wiary w Boga z pracą moich rąk. W głębi serca wiem, że jestem „biznesmenem z duszą” i że chcę budować „firmę z duszą”, jako naturalną kontynuację samego siebie. […]

Jestem pewien, że Bóg znacząco wpływa na nasze życie i że posiada dla każdego z nas plan spełnienia oraz celowe ukierunkowanie, którego pragniemy niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy”.

Michael Cardone Jr prezes firmy Cardone Industries, stojący na czele ponad 5000 pracowników na całym świecie, twierdzi, że bez względu na klimat gospodarczy liderzy mogą wprowadzać solidne zasady, które zwiększą zyski każdego przedsiębiorstwa.

Autor: Michael Cardone Jr
Wydawca: Wydawnictwo m
Stron: 243


Uwaga! Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis Siedlce.eu na jego potrzeby na podstawie art. 25 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.)
Adresy email i wszelkie nadesłane dane, zostaną usunięte z chwilą rozstrzygnięcia konkursu. Nie będą używane do innych celów.