Firma HYDRODECOR oferuje usługę hydrografiki, co oznacza nanoszenie różnych grafik na elementy, które w dużej ilości nie chłoną wody, czyli np metal, plastik, aluminium, ceramika, drewno, szkło itp. Używane w procesie hydrografiki i najczęściej wybierane folie to struktura drewna, kamuflażu, cevlaru, aluminium czesanego, stickerbomb, a także wiele innych oryginalnych i nietypowych deseni. Do wyboru ok 20 wzorów na stanie oraz kilkaset na zamówienie.

Hydrografika w HYDRODECOR to nowatorska i bardzo trwała technologia transferu wodnego. Swoją trwałość zawdzięcza kompleksowym przygotowaniu elementu oraz najlepszym materiałom stosowanym przy realizacji projektu. Na koniec każdego projektu przedmiot pokrywany jest lakierem bezbarwnym przy użyciu pistoletu lakierniczego (nie lakierem w sprayu!), co sprawia, że powłoka chroniąca hydrografikę jest taka jak na samochodzie.

Dodatkowo zajmujemy się również PRZYCIEMNIANIEM SZYB, piaskowaniem oraz szkiełkowaniem metali, szkła oraz drewna.

Wystawiamy faktury, także zapraszamy firmy oraz osoby prywatne.

Efekt każdego zlecenia jest oszałamiający, jednakże zdjęcia nie oddają w pełni efektu naszej pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Satysfakcja gwarantowana! 🙂

Komentarze