Konsalnet jest jednym z liderów branży ochrony w Polsce. Działalność rozpoczął w roku 1994.

Świadczymy usługi w każdym z segmentów rynku security – ochrony fizycznej, monitoringu i obsługi gotówki. Dzięki temu możemy opracowywać i realizować usługi łączące poszczególne segmenty – co przy dużym doświadczeniu firmy pozwala na optymalizację kosztów ochrony. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 40 tysięcy Klientów. W naszej ofercie jest także monitoring satelitarny pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju, poprzez sieć placówek regionalnych (oddziały i biura) w każdym z województw.

Dlaczego Konsalnet?

Ostatnie duże inwestycje Konsalnetu – przede wszystkim w zaplecze technologiczne (centralna stacja monitorowania alarmów, centra obsługi gotówki, biuro obsługi Klienta, systemy informatyczne) i wyposażenie pozwalają nam działać skutecznie i szybko, a dodatkowo – w pełni kontrolować jakość świadczonych usług. Dążymy do maksymalnego usprawnienia kontaktu Klientów z firmą – zarówno w codziennej działalności operacyjnej, jak i w sytuacjach kryzysowych.

Poza usługami związanymi bezpośrednio z bezpieczeństwem, możemy, we współpracy z renomowanymi partnerami, zapewnić również serwis kompleksowego zarządzania nieruchomościami lub odrębne usługi dla firm tej branży.

Kluczowe korzyści ze współpracy z Konsalnetem

Możliwość ograniczenia kosztów usług przy zachowaniu jakości.

Opracowując ofertę usług ochrony za każdym razem koncentrujemy się przede wszystkim na możliwościach obniżenia całościowych kosztów ochrony. W przeciwieństwie do firm, które koncentrują się wyłącznie
na wysokości stawek, dążymy do tego, by już na etapie projektowania systemu ochrony szukać sposobów optymalizacji całkowitych kosztów. Osiągamy to dzięki lepszemu rozplanowaniu sił i środków wykorzystywanych
do ochrony obiektu, wykorzystaniu lepszej jakości wyposażenia i infrastruktury oraz wykorzystaniu innych, oferowanych przez Konsalnet metod zabezpieczenia (systemy techniczne, monitoring, kontrola dostępu). Dzięki temu możemy świadczyć usługi wysokiej jakości ograniczając jednocześnie całościowy koszt systemu ochrony.

Certyfikaty

KONSALNET HOLDING S.A.
•Techniczna i fizyczna ochrona osób i mienia. ISO 9001:2008

KONSALNET SECURITY sp. z o.o.
•Usługi w zakresie fizycznej ochrony osób i mienia ISO 9001:2008, AQAP 2110:2009.
•Certyfikat środowiskowy ISO 14001/2004
•Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE 2021H

KONSALNET OCHRONA sp. z o.o.
•Usługi w zakresie fizycznej ochrony osób i mienia. Usługi porządkowe ISO 9001:2008, AQAP 2120:2009.
•Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Drugiego Stopnia SBPK003306T

KONSALNET MONITORING sp. z o.o.
•Usługi w zakresie projektowania, montażu i obsługi systemów zabezpieczeń elektronicznych oraz realizacji monitoringu ISO 9001:2008, AQAP 2110:2009.

KONSALNET KONWÓJ sp. z o.o.
•Konwojowanie wartości pieniężnych, przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych oraz ochrona fizyczna obiektów ISO 9001:2008.

Komentarze

Zostaw komentarz