Pracownia istnieje od kilkunastu lat. Jest to niewielka firma rodzinna, ale z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się kompleksową obsługą zadań projektowych we wszystkich branżach budowlanych.
Opracujemy dla Państwa koncepcję wymarzonego obiektu, załatwimy formalności w urzędach, doradzimy najlepsze rozwiązania i doprowadzimy do uzyskania pozwolenia na budowę. Każdy klient jest dla nas ważny, bez względu na wielkość obiektu, który chce zaprojektować.

Nie boimy się trudnych wyzwań. Na podstawie naszych projektów powstało wiele wygodnych i ładnych domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych i obiektów przemysłowych. Stworzyliśmy halę produkcyjną, ale i laboratorium, dużą fermę drobiu i halę widowiskowo sportową. Nie boimy się nowoczesnych technologii, ale mamy też doświadczenie z obiektami zabytkowymi.

Zajmujemy się także instalacjami sanitarnymi, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych technologii w ogrzewnictwie, wentylacji, klimatyzacji, przygotowaniu ciepłej wody i oczyszczaniu ścieków.
Każdy klient jest traktowany indywidualnie, każdy projekt z należytą starannością.

Zapraszam do kontaktu – Bartosz Mikulski

Komentarze

Zostaw komentarz